4 NANO SZCZECIN

SPECJALISTYCZNE KOSMETYKI DO ZABEZPIECZENIA I PIELĘGNACJI SAMOCHODÓW

Co wyróżnia powłoki ceramiczne 4nano?

Przede wszystkim absolutnie wyjątkowa trwałość i zaawansowana formuła, testowana laboratoryjnie w oparciu o najbardziej rygorystyczne normy kontroli jakości. Dzięki temu powłoki ochronne 4nano zapewniają szklistość, głęboki blask oraz gładką strukturę lakieru, zapewniając mu optymalną ochronę w wersji 24/7.

Właśnie z tych względów korzystamy z kosmetyków 4 NANO, sprawiając że w Szczecinie jeździ coraz więcej aut, które zachwycają zjawiskowo zadbaną karoserią.

FIRMA 4 NANO – POWŁOKI CERAMICZNE

Firma 4nano łączy to co najlepsze, czyli doświadczenie z innowacyjną technologią. Marka to synergia wiedzy specjalistów w branży motoryzacyjnej i chemicznej, którzy zainwestowali w nowoczesne rozwiązania oraz zaawansowane testy laboratoryjne, aby uzyskiwać wielozadaniowe produkty bezkonkurencyjne pod względem jakości.

O bardzo wysokiej skuteczności kosmetyków samochodowych 4nano decyduje nowoczesna technologia mikrocząsteczek, która umożliwia wydobycie nawet głębokich warstw zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych znajdujących się w mikrosporach gładkich powierzchni.

Dzięki temu można łatwo chronić lakier samochodu, dbać o perfekcyjną czystość szyb, reflektorów i lusterek oraz zachowywać czystość we wnętrzu samochodu. Wszystko to przekłada się na znakomity efekt wizualny, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

KOSMETYKI SAMOCHODOWE 4 NANO – OPINIE

Kosmetyki samochodowe 4nano są bardzo łatwe w codziennym użytkowaniu, a szeroka gama produktów dedykowanych różnym potrzebom idealnie wpisuje się w konkretne potrzeby każdego użytkownika.

Z tego względu marka 4nano zdobyła uznanie zarówno wśród fachowców zajmujących się profesjonalnym autodetalingiem, jak i każdego kierowcy, który chce dbać o swoje auto na najwyższym poziomie.

Warto podkreślić, że ogromna liczba użytkowników preparatów 4nano na forach internetowych pozostawia pozytywne opinie, które potwierdzają zalety produktu promowane przez producenta.

4 NANO SZCZECIN – PRODUKTY

Jak już wspomnieliśmy kosmetyki samochodowe 4nano to zróżnicowana gama produktów dedykowana różnym potrzebom. Podajmy kilka przykładów:

  • Powłoki ceramiczne chroniące lakier samochodowy – 4Nano Rock, 4Nano Sapphire oraz najlepsza na rynku powłoka ceramiczna o twardości 10H 4Nano Rock;
  • Powłoka ceramiczna chroniąca szyby, dająca efekt niewidzialnej wycieraczki, utrzymująca czystość i przejrzystość szyby 4nano Premium Vision;
  • Powłoka ceramiczna chroniąca felgi, ułatwiająca utrzymanie ich w perfekcyjnej czystości i zapobiegająca wżeraniu się pyłu z klocków hamulcowych;
  • Inne powłoki dedykowane do wszelkich innych powierzchni w samochodzie (tapicerka skórzana, materiałowa, elementy plastikowe, klosze lamp itp.).:

Produkty 4nano wykorzystujemy w codziennej pracy i oferujemy w sprzedaży.

Zapytaj nas o szczegóły i przeczytaj kolejny artykuł:

Autodetailing w Szczecinie

Korekta lakieru w Szczecinie

Renowacja lakieru w Szczecinie

Powłoka ceramiczna na lakier w Szczecinie

Zabezpieczenie lakieru samochodowego w Szczecinie