AUTODETAILING – SZCZECIN

EFEKT NOWOŚCI ZA KAŻDYM RAZEM

Autodetailing w Szczecinie to usługa, z której korzystają perfekcjoniści oraz osoby, dla których idealny wygląd samochodu odzwierciedla osobowość jego właściciela. Drugą grupę Klientów reprezentują kierowcy, którzy przygotowują swoje auto do sprzedaży lub chcą je perfekcyjnie odświeżyć po dokonaniu zakupu nowego samochodu.

Spośród wielu firm, które oferują Autodetailing w Szczecinie Autonovum z prawdziwą pasją łączy to, co decyduje o absolutnie najwyższym standardzie usług: doświadczenie, wysokospecjalistyczny sprzęt, bezwzględną precyzję oraz przede wszystkim bezkompromisowy perfekcjonizm.

AUTODETAILING SZCZECIN – CO TO JEST?

SZTUKA PIELĘGNACJI SAMOCHODÓW

Mówiąc w wielkim uproszczeniu autodetailing to proces kompleksowego czyszczenia, renowacji, pielęgnacji i konserwacji wnętrza oraz karoserii samochodu. Jego celem jest przywrócenie fabrycznego wyglądu auta w każdym najmniejszym detalu – a nawet jego poprawa pod względem wizualnym.

W tym celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, nowoczesne rozwiązania technologiczne i profesjonalne preparaty. Co równie istotne wykazujemy się gorliwością, inwencją, wyobraźnią oraz maksymalnym zaangażowaniem. W naszym przekonaniu dopiero połączenie wszystkich wymienionych czynników pozwala osiągnąć perfekcyjny rezultat, na jakim zależy naszym Klientom.

DETAILING WNĘTRZA

PERFEKCJA W ŚRODKU

Detailing wnętrza samochodu polega na praniu/czyszczeniu tapicerki, podsufitki, kokpitu oraz wszystkich ruchomych i nieruchomych elementów oraz wszelkich innych powierzchni.

Cały proces uwzględnia najdrobniejsze detale, takie jak kratki wlotu powietrza, schowki, mocowania foteli, przestrzeń pod fotelami, wnękę koła zapasowego, progi wewnętrzne, pasy i ich mocowania, wskaźniki, konsolę środkową oraz łączenia wszystkich elementów kabiny oraz komory bagażnika. Oczywiście do każdego elementu wykonanego z naturalnej skóry, weluru, winylu lub alcantary dobieramy optymalny preparaty wysokiej klasy – niedostępne w zwykłych marketach lub sklepach motoryzacyjnych.

Po oczyszczeniu wszystkich elementów zabezpieczamy powierzchnie odżywkami, które skutecznie chronią materiały przed promieniami UV, zapewniając im jednocześnie doskonały wygląd. Cały proces autodetailingu wnętrza kończy się ozonowaniem, wentylacji oraz klimatyzacji.

DETAILING ZEWNĘTRZNY

MYCIE. POLEROWANIE. KONSERWACJA

Mycie detailingowe obejmuje cały samochód, w tym felgi, wnęki drzwiowe, komorę wlewu paliwa oraz komorę silnika. W trakcie mycia usuwamy wszystkie zabrudzenia organiczne i nieorganiczne, w tym m.in. osad z klocków hamulcowych, smołę, lotną rdzę i ślady po owadach.

Cały proces mycia uwzględnia ponadto trudno dostępne miejsca, takie jak kratki wlotu powietrza, wnęki kół, końcówki układu wydechowego, relingi, listwy, logotypy i wszelkie emblematy. Za pomocą sprężonego powietrza wydmuchujemy wodę ze szczelin, a karoserię delikatnie wycieramy ręcznikami wykonanymi z mikrofibry.

Kolejnym etapem jest proces korekty/renowacji powłoki lakierniczej, który pozwala usunąć wszelkie rysy i zmatowienia oraz inne niedoskonałości.

Finałem jest konserwacja, czyli nałożenie ochronnej warstwy wosku lub powłoki ceramicznej, w celu zabezpieczenia karoserii przed negatywnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz przywieraniu wszelkich drobin do karoserii auta.

AUTODETAILING SZCZECIN – KORZYŚCI?

KOMFORT | BEZPIECZEŃSTWO | WARTOŚĆ

Autodetailing to prawdziwa sztuka. Jego efektem jest nieskazitelna czystość wnętrza samochodu, zapach nowości oraz idealny wygląd karoserii. Wszystko to zapewnia pakiet konkretnych korzyści.

Autodetailing zapewnia:

  • doskonały wygląd samochodu;
  • komfort i przyjemność codziennego użytkowania;
  • przedłużenie żywotności auta;
  • wyższy poziom bezpieczeństwa;
  • usunięcie śladów eksploatacji;
  • zwiększenie wartości rynkowej.

AUTODETAILING SZCZECIN – CENA

Ceny autodetailingu w naszym szczecińskim salonie – w zależności od typu pojazdu – rozpoczynają się od 400 PLN. Cała usługa trwa od 8 godzin nawet do kilku dni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i lektury naszego kolejnego artykułu:

4nano w Szczecine

Korekta lakieru w Szczecinie

Renowacja lakieru w Szczecinie

Powłoka ceramiczna na lakier w Szczecinie

Zabezpieczenie lakieru samochodowego w Szczecinie