KOREKTA LAKIERU – SZCZECIN

PRZYWRÓĆ SWOJEMU AUTU DAWNY BLASK!

Tym, co na pierwszy rzut oka odróżnia nowy samochód od auta, które ma już w kołach kilkaset tysięcy kilometrów, jest powłoka lakierowa. Nieskazitelna, połyskująca i podkreślająca piękno sylwetki pojazdu tuż po zakupie, w wyniku użytkowania i działania czynników atmosferycznych szybko matowieje i traci na wyglądzie, pokrywając się różnego rodzaju defektami i rysami.

W jaki sposób odzyskać dawny blask powłoki lakierniczej samochodu, bez narażania się na wysokie koszty wizyty w lakierni? Wystarczy oddać auto w ręce specjalistów, którzy przeprowadzą profesjonalną korektę lakieru – teraz dostępną także w Szczecinie!

KOREKTA LAKIERU – SZCZECIN – DLA KOGO? 

SAMOCHÓD JAK NOWY – ŻEGNAJCIE NIEDOSKONAŁOŚCI LAKIERU!

Korekta lakieru samochodowego to rozwiązanie dla właścicieli samochodów, które w wyniku codziennej eksploatacji straciły swój dawny połysk i pokryły się wieloma, głębszymi i płytszymi, rysami i uszkodzeniami.

Z czym poradzi sobie korekta lakieru dostępna w ofercie naszego salonu w Szczecinie? Jest ona doskonałym remedium na:

  • rysy np. po myjniach automatycznych

  • codzienne zmatowienia lakieru
  • wżery
  • hologramy
  • różnego rodzaju niedoróbki lakiernicze (jak np. efekt skórki pomarańczy, wtrącenia lakiernicze, zacieki, zaprószenia)

KOREKTA LAKIERU – SZCZECIN – CO TO JEST? 

BEZPIECZNE SPA DLA TWOJEGO AUTA

Korekta lakieru to wieloetapowy i czasochłonny proces, wymagający wyjątkowej precyzji i cierpliwości. Właśnie dlatego warto powierzyć go w ręce doświadczonych i wypróbowanych specjalistów, którzy wykonają usługę z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.

W naszym szczecińskim salonie do wykonania korekty lakieru używamy specjalistycznych maszyn i past polerskich, dostosowanych do rodzaju oraz skali uszkodzeń powłoki, która jest poddawana zabiegowi. Przed przystąpieniem do prac z materiałami ściernymi wykonujemy detailingowe mycie auta, które usuwa wszelkie zabrudzenia, które mogą zakłócić pracę.

Warto podkreślić, że korekta lakieru to nie to samo, co powszechnie znana polerka – w trakcie tego złożonego procesu usuwanych jest jedynie kilka mikronów powłoki, dzięki czemu jest on bezpieczny dla samochodu i – w razie potrzeby – może zostać powtórzony.

KOREKTA LAKIERU – SZCZECIN – CENA 

PROFESJONALNY LIFTING NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Co ważne, korekta lakieru samochodowego to zabieg, na który trzeba przeznaczyć znacznie mniej funduszy niż w przypadku tradycyjnego lakierowania. W Szczecinie koszt takiego procesu zamyka się w granicach od 350 PLN do 2.000 PLN – w zależności od rodzaju i skali uszkodzeń oraz liczby niezbędnych etapów procesu.

W trakcie wykonywania korekty lakieru liczy się dla nas idealny efekt końcowy i satysfakcja klienta!

Dopytaj o szczegóły – skontaktuj się z nami i przeczytaj kolejny artykuł:

4nano w Szczecinie

Renowacja lakieru w Szczecinie

Powłoka ceramiczna na lakier w Szczecinie

Zabezpieczenie lakieru samochodowego w Szczecinie

Autodetailing w Szczecinie