POWŁOKA CERAMICZNA NA LAKIER – SZCZECIN

INNOWACYJNA OCHRONA KAROSERII

Jak zabezpieczyć lakier samochodu i zachować jego idealny wygląd na długi czas? Przez wiele lat jedynym powszechnie dostępnym sposobem było regularne i czasochłonne woskowanie za pomocą specjalistycznych kosmetyków samochodowych.

Obecnie na rynku dostępne są innowacyjne preparaty, które skutecznie zabezpieczają karoserię zarówno nowych, jak i starszych samochodów nawet przez 5 lat – w dodatku bez konieczności dodatkowych skomplikowanych zabiegów.

W ostatnim czasie coraz więcej zwolenników zyskuje powłoka ceramiczna na lakier, która doskonale chroni auto przed różnego rodzaju szkodliwymi czynnikami.

POWŁOKI CERAMICZNE – SZCZECIN – JAK TO DZIAŁA? 

NAJNOWSZE TECHNOLOGIA W ZASIĘGU RĘKI!

Powłoki ceramiczne to wielki przełom w zakresie zabezpieczenia lakieru samochodowego. Do stworzenia wyjątkowo trwałej bariery ochronnej na lakierze wykorzystywane są produkty, które mocno różnią się od tradycyjnych wosków.

Są to substancje stworzone w oparciu o nanotechnologię, dzięki czemu po aplikacji na auto i utwardzeniu tworzą ultra mocną i bezpieczną dla lakieru powłokę o twardości 9H, która pozostanie nienaruszona przez lata!

W naszym salonie w Szczecinie wykorzystujemy twarde i trwałe powłoki ceramiczne firmy 4NANO – topowego producenta kosmetyków samochodowych. O dużej skuteczności stosowanych technik i produktów świadczy rosnąca liczba zadowolonych stałych klientów.

POWŁOKA CERAMICZNA NA LAKIER – SZCZECIN – OPINIE 

ODPORNOŚĆ | POŁYSK | SATYSFAKCJA

Co wyróżnia powłoki ceramiczne 4NANO od innych produktów do zabezpieczenia lakieru samochodowego? Zarówno wśród klientów, jak i wśród specjalistów panuje opinia, że powstała dzięki nim gładka, zwarta i szklista powierzchnia to:

  • skuteczna ochrona karoserii przed drobnymi rysami, promieniami UV, kwaśnymi deszczami, ptasimi odchodami, surowymi warunkami atmosferycznymi, solą, owadami

  • wyjątkowa głębia koloru oraz długotrwały połysk lakieru
  • mniejsza podatność na zabrudzenia i – co za tym idzie – łatwiejsze mycie auta
  • gwarancja doskonałej hydrofobowości

POWŁOKA CERAMICZNA LAKIERU – SZCZECIN – CENA

ULTRA SKUTECZNOŚĆ PRZEZ LATA

Ile zapłaci właściciel nowego samochodu, który zdecyduje się na zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną w Szczecinie?

W zależności od rozległości wybranego pakietu, liczby nakładanych warstw i indywidualnych preferencji klienta, tego typu usługa to wydatek rzędu od 900 PLN w górę.

Warto przy tym pamiętać, że nałożenie powłoki ceramicznej na samochód to inwestycja na lata, która pozwala na odczuwalne oszczędności w przyszłości – nie wymaga dodatkowej konserwacji przez wiele miesięcy, chroni przed częstymi wizytami w lakierni.

Masz pytania na temat powłok ceramicznych? Zapraszamy do kontaktu i przeczytania kolejnego artykułu:

4nano w Szczecinie

Korekta lakieru w Szczecinie

Renowacja lakieru w Szczecinie

Zabezpieczenie lakieru samochodowego w Szczecinie

Autodetailing w Szczecinie