RENOWACJA LAKIERU – SZCZECIN

KAROSERIA JAK MARZENIE!

Renowacja lakieru w Szczecinie to bardzo czasochłonny proces, polegający na przywróceniu karoserii auta dawnych walorów wizualnych, bez konieczności lakierowania całego samochodu. Wykonanie tak precyzyjnej usługi warto powierzyć doświadczonym profesjonalistom, dla których motoryzacja to prawdziwa pasja – takim, jak Autonovum w Szczecinie!

Jak przebiega renowacja lakieru i dlaczego warto z niej skorzystać?

RENOWACJA LAKIERU SAMOCHODOWEGO – SZCZECIN – DLA KOGO?

PERFEKCYJNY LIFTING POWŁOKI LAKIERNICZEJ

Twój samochód stracił dawny blask? Na karoserii widać liczne zmatowienia, zarysowania, błędy lakiernicze i inne uszkodzenia?

Są to skutki codziennego użytkowania auta, przed którymi ciężko jest je uchronić. Warto pamiętać, że takie naruszenia struktury powłoki lakierniczej to nie tylko znaczne pogorszenie wyglądu pojazdu, ale przede wszystkim zmniejszona odporność na zużycie (np. korozję), co mocno obniża jego wartość.

Właśnie dlatego – jeśli zamierzasz sprzedać samochód lub po prostu chcesz przywrócić mu piękny wygląd i dokładnie zabezpieczyć – warto zainwestować w renowację lakieru samochodu.

RENOWACJA LAKIERU – SZCZECIN – JAK TO DZIAŁA? 

TCHNIJ NOWE ŻYCIE W SWÓJ SAMOCHÓD!

Renowacja lakieru w Szczecinie, niezależnie od wybranego wariantu, to bardzo czasochłonny (zajmujący nawet kilkadziesiąt godzin) i wymagający proces usuwania z karoserii rys i innego typu uszkodzeń oraz zanieczyszczeń. W naszym salonie w Szczecinie usługa ta wykonywana jest przy użyciu najwyższej jakości produktów i składa się z następujących etapów:

  • precyzyjne mycie samochodu

  • usunięcie trudniejszych zanieczyszczeń i osadów
  • ocena typu lakieru, jego grubości oraz skali uszkodzeń (przy zastosowaniu różnych rodzajów oświetlenia)
  • dopasowanie odpowiedniej metody renowacji lakieru
  • właściwe zabezpieczenie elementów niepoddawanych zabiegowi (wykonanych z tworzyw sztucznych, uszczelek etc.)
  • wieloetapowe i dokładne usuwanie uszkodzeń
  • weryfikacja efektu i usunięcie ewentualnych niedociągnięć

RENOWACJA LAKIERU – SZCZECIN – CZY JEST BEZPIECZNA? 

ZAPOMNIJ O TRADYCYJNYCH POLERKACH I WOSKACH!

Renowacja lakieru w salonie Autonovum jest w pełni bezpieczna dla każdego typu lakieru, nawet najdelikatniejszego (poza matowym). Wykorzystywane kosmetyki i sprzęt to najnowocześniejsza technologia, która permanentnie usuwa uszkodzenia w bardzo delikatny sposób.

Co więcej, każdy przypadek poddawany jest indywidualnej ocenie, na podstawie której dobieramy sposób renowacji lakieru danego pojazdu. Właśnie dlatego możesz mieć pewność, że zabieg przebiegnie w 100% bezpiecznie!

RENOWACJA LAKIERU – CENA – SZCZECIN

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA DLA CIEBIE!

Renowacja lakieru w Szczecinie to koszt w wysokości od 350 PLN do 2.000 PLN – w zależności od skali uszkodzeń, rodzaju lakieru i wybranego pakietu. Jak widać, jest to zdecydowanie tańsza alternatywa dla tradycyjnego lakierowania!

Zastanawiasz się, ile będzie kosztowała renowacja lakieru Twojego Samochodu? Skontaktuj się z nami lub przeczytaj kolejny artykuł:

4nano w Szczecinie

Korekta lakieru w Szczecinie

Powłoka ceramiczna na lakier w Szczecinie

Zabezpieczenie lakieru samochodowego w Szczecinie

Autodetailing w Szczecinie