ZABEZPIECZENIE LAKIERU SAMOCHODOWEGO – SZCZECIN

ZACHOWAJ PIĘKNO KAROSERII NA LATA

Samochód prosto z salonu – to marzenie wielu, nie tylko wielkich fanów motoryzacji. Jak już uda się je zrealizować, chcemy, by nasz nabytek przez długi czas pozostał w nienaruszonym stanie. Niestety, codzienne korzystanie z auta naraża je na działanie wielu szkodliwych czynników, które mogą pozostawiać trwałe ślady na karoserii wymarzonego pojazdu. Tradycyjna pielęgnacja samochodu, czy ochrona przez woskowanie często okazują się niewystarczające.

Czy istnieje zatem skuteczna metoda na ochronę powłoki lakierniczej auta? Tak! Profesjonalne zabezpieczanie lakieru samochodowego za pomocą specjalnej powłoki ze szkliwa ceramicznego! Jak to działa?

ZABEZPIECZENIE LAKIERU – SZCZECIN – CO TO? 

NOWOCZESNA OCHRONA TWOJEGO AUTA

Zabezpieczenie lakieru to usługa polegająca na pokryciu karoserii specjalną, ultra cienką i wyjątkowo trwałą powłoką ceramiczną. W naszym salonie w Szczecinie realizowana jest przy pomocy najwyższej jakości preparatów i specjalistycznego sprzętu. W ten sposób na lakierze powstaje wytrzymała tarcza ochronna, która charakteryzuje się odpornością na:

  • agresywną chemię stosowaną na myjniach

  • promieniowanie UV
  • korozję
  • wysokie temperatury
  • osady uliczne i inne zanieczyszczenia
  • zarysowania i inne drobne uszkodzenia mechaniczne

CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU – SZCZECIN

POWŁOKA CERAMICZNA – DLACZEGO WARTO?

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną skutecznie chroni karoserię – nawet przez 5 lat! Co więcej, wykorzystanie tej metody sprawia, że w przyszłości lakier nie wymaga dodatkowych konserwacji czy woskowania. Wystarczy zwykłe mycie, które jednocześnie staje się szybsze i sprawniejsze – po zastosowaniu odpowiednich preparatów, wystarczy spłukać samochód wodą demineralizowaną.

Ceramiczna ochrona lakieru – teraz dostępna także w Szczecinie – to wybór motoryzacyjnych koneserów. Zastosowanie tego typu powłoki nadaje karoserii samochodu wyjątkowej głębi, podkreślając piękno jej koloru i sylwetki auta.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU – SZCZECIN 

POWŁOKI CERAMICZNE DLA KAŻDEGO AUTA

Z zabezpieczenia lakieru w naszym szczecińskim salonie mogą skorzystać nie tylko właściciele nowych samochodów. Po odpowiednim przygotowaniu (precyzyjnej korekcie lakieru) takiemu zabiegowi może zostać poddane także starsze auto. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które zamierzają sprzedać swój samochód – pokrycie karoserii powłoką ceramiczną z pewnością podniesie jego walory w oczach potencjalnego kupca.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU SAMOCHODOWEGO – SZCZECIN – CENA 

PRECYZJA & PROFESJONALIZM & NIEZAWODNOŚĆ

Koszt profesjonalnego zabezpieczenia lakieru samochodowego rozpoczyna się od 900 PLN i jest uzależniony od wybranego pakietu oraz rodzaju samochodu (czy konieczne będzie wcześniejsze usuwanie niedoskonałości). Całość trwa maksymalnie do 2 dni.

Skontaktuj się z nami – dopytaj o szczegóły lub poproś o wycenę i przeczytaj nasz kolejny artykuł:

4nano w Szczecinie

Korekta lakieru w Szczecinie

Renowacja lakieru w Szczecinie

Powłoka ceramiczna na lakier w Szczecinie

Autodetailing w Szczecinie