Studio autodetailingu

Autodetailing to rozbudowany i skomplikowany system pielęgnacji zarówno karoserii, jak i wnętrza auta. Nie tylko przywraca samochodom pierwotne piękno, ale także eksponuje ich walory i gwarantuje perfekcyjną czystość. Stosowane przez nas powłoki ceramiczne pozwalają przedłużyć żywotność pojazdu.

Oferta autodetailingu w autonovum

Najczęściej wybierane usługi

Autodetailing pozwala wizualnie odmłodzić każdy samochód, a często także przywrócić jego oryginalny wygląd, jak gdyby właśnie opuściło salon. Aplikowane przez nas powłoki ceramiczne pozwalają zabezpieczyć lakier na lata i zapewnić mu wyjątkową głębię koloru oraz nieskazitelną, lśniącą powierzchnię.

Pozostałe usługi autodetailingowe

Zobacz, co możemy ci zaoferować

Pakiety usług

Nieskazitelny w każdym detalu

Autnonovum, poza sprzedażą używanych samochodów oferuje także zakres usług związanych z autodetailingiem. Utożsamiany jest on często mylnie jedynie z praniem tapicerki i "polerką lakieru". Detailing to jednak znacznie więcej. Od zwykłego czyszczenia auta odróżnia go dokładność i dbałość o szczegóły. Głównym jego celem jest poprawa walorów estetycznych i wizualnych auta oraz przedłużenie jego żywotności poprzez kompleksowe zabezpieczenie powłokami ceramicznymi wszelkich powierzchni pojazdu.

Detailing to proces, który trwać może od kilku godzin nawet do kilku dni. Czas poświęcony na jego wykonanie zależy oczywiście od zleconych usług, a także stanu samochodu. Spośród wachlarzu usług, które oferujemy, wspólnie ustalamy, które procesy zastosujemy przy Twoim samochodzie, aby uzyskać oczekiwany efekt. Gwarantuje to nie tylko dokładność wykonania każdej usługi, ale także bezpieczeństwo Twojego auta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli aut nowych, jak i używanych.

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne to ogromny przełom w zakresie ochrony lakieru samochodowego. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest zabezpieczenie karoserii zarówno nowych, jak i używanych samochodów. W salonie Autonovum w Szczecinie wykorzystujemy twarde i trwałe powłoki ceramiczne czołowego producenta kosmetyków samochodowych - firmy Fireball. Po aplikacji na auto tworzą one gładką, zwartą i szklistą powierzchni, która chroni lakier przez lata.

  • Wyjątkowy połysk i głębia koloru
  • Ochrona przed drobnymi zarysowaniami
  • Ochrona przed zanieczyszczeniami środowiska
  • Ochrona przed promieniami uv
  • Doskonała hydrofobość
  • Odporność na chemię

Galeria realizacji

Zobacz efekty naszej pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Napisz
salon@autonovum.pl
Zadzwoń
+48 695 587 243
Lub
Odwiedź nas osobiście
Południowa 35, 71-001 Szczecin (teren Makro)