Odkup aut za gotówkę

Chcesz sprzedać swój samochód? Chcesz być pewny, że ktoś doceni jego stan techniczny i wizualny. Wypełnij formularz i zamów wycenę swojego samochodu za darmo.

Formularz

Opis dodatkowy (opcjonalnie)

Dodaj zdjęcia (opcjonalnie, możesz dodać max 3 zdjęcia)

Zgody na przetwarzanie danych

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest GST Automotive Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-010, ul. Białowieska 2. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres salon@autonovum.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu przedstawienia wyceny samochodu w związku z otrzymanym od Państwa zapytaniem, zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o polityce przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w odnośniku obowiązek informacyjny

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: salon@autonovum.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.