Autonovum

Nasz zespół

Salon samochodów używanych Autonovum oraz usługi towarzyszące sprzedaży aut to idea, która zrodziła się z naszych doświadczeń zawodowych. Od lat związani jesteśmy z branżą motoryzacyjną. Znamy ją od podszewki, zarówno od strony rynku wtórnego aut, jak i ich finansowania. Dzięki syntezie naszych umiejętności, pasji motoryzacyjnych i wiedzy mogliśmy

stworzyć salon, w którym nie tylko można kupić auto pewne i tańsze, niż nowe, ale także znaleźć wyjątkową paletę usług, która pozwoli zaoszczędzić czas i pozbyć wszelkich obowiązków wynikających z posiadania auta. Marka Autonovum to gwarancja jakości aut, rzetelności usług i profesjonalizmu obsługi. Jesteśmy dumni z tego, że możemy ją tworzyć.

Grzegorz Garbaciak

Sprzedaż samochodów

+48 660 776 116 grzegorz.garbaciak@autonovum.pl

Mariusz Szeremeta

Autodetailing

+48 695 587 243 mariusz.szeremeta@autonovum.pl

Piotr

Autodetailer

Adrian

Autodetailer

Od lat związani jesteśmy z branżą motoryzacyjną, znamy ją od podszewki, zarówno od strony rynku wtórnego aut, jak i ich finansowania. Nasze umiejętności, pasja i wiedza pozwoliły nam stworzyć salon, który wyróżnia się na rynku.

Samochód kupiony w Autonovum to idealna kondycja mechaniczna, sprawdzona historia i pochodzenie oraz 12 miesięczna gwarancja.

Autonovum to nie kolejny komis samochodowy w Szczecinie. Jesteśmy ekskluzywnym, zadaszonym salonem używanych samochodów luksusowych, który powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. Mając na uwadze ich zróżnicowane potrzeby oferujemy szeroki wachlarz marek klasy premium. Wszystkie nasze pojazdy odznaczają się świetną jakością, efektownym wyglądem oraz pochodzą z pewnego, sprawdzonego źródła. Dajemy klientom gwarancję stuprocentowo sprawnego oraz gotowego do jazdy pojazdu.

Oprócz sprzedaży zajmujemy się także usługami towarzyszącymi, między innymi autodetailingiem.

Marka Autonovum to gwarancja jakości, rzetelności usług i profesjonalizmu obsługi. Jesteśmy dumni, że możemy ją tworzyć.